Akbank Kredi Kartları

Akbank kredi kartları müşterilerine bir çok kolaylık sağlamakta. Aynı zamanda bir çok avantaj ile gelen bu kartlara kısaca bakalım.

Axess Kredi Kartı

Axess’in en önemli özelliği chip para;Axess kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerden chip para kazanırsınız ve bu kazandığınız chip paraları Axess anlaşmalı firmalarından yaptığınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.Dilerseniz tüm Akbank atm’lerinden nakit avans çekebilirsiniz.Ayrıca sıklıkla alışveriş ettiğiniz mağazalardan sürpriz hediyelerde kazanabilirsiniz.Borç transferi sayesinde diğer kredi kartlarınızın borçlarını belli bir faiz oranıyla Axess’e transfer ederek tüm borçlarınızı Axess’te toplayabilirsiniz.Axess ile üye firmaların belirlediği oranlarda peşin fiyatına 12 aya kadar taksitli, belirli faiz oranlarıyla da daha uzun vadeli taksitli alışverişler yapabilirsiniz.


Wings Kredi Kartı

Wings mil puan ayrıcalığıyla yaptığınız alışverişlerden kazandığınız mil puanlarla çok avantajlı koşullarla uçak bileti alabilirsiniz.Ayrıca axess kartınızda varsa ordan kazandığınız chip paralarıda mil puana çevirebilirsiniz.Ayrıca Axess üye işyerlerinden taksitli alışverişte yapabilirsiniz.Ayrıca mil puanınız olmasada avans mil puanla uçak biletinizi beklemeden alabilirsiniz.

tarihinde eklendi.

Konu ile ilgili yorumunuzu bırakın